Beşiktaş Uydu Servisi

Uydu Servis hizmeti almak istediğinizde Beşiktaş ilçesine hizmet veren ve nadir kaliteli uydu servislerinden birisiyiz. Tecrübemizin dayanağı yaklaşaık 20 - 25 senelik uydu deneyimidir. İlk özel televizyonların kurulduğu dönemden bu yana yerli yabancı uydular için binlerce kurulum yaptık ve binlerce arıza ve sinyal sorunu çözdük. Beşiktaş Uydu Servisi olarak Beşiktaş'nda oturan müşterilerimize hep kaliteli servis hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Bizi Beşiktaş ilçesine uydu servis hizmeti veren diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz müşterilerimizi asla mağdur etmememiz. Kalite ve garanti vaadimizin amacında her daim müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizden aldığınız ve alacağınız tüm uydu servis işlemlerinde sorun tekrarı olursa önceliğimiz yeni müşterilerimize değil en kısa sürede sizin sorununuzu çözmeye yönelik üstelik hiç bir ek ücret almadan olacaktır. Beşiktaş Uydu Servisi

Beşiktaş Çanak Anten Montajı

Beşiktaş Çanak Anten Montajı

Beşiktaş ilçesinde gerek Türksat 3A yada Türksat 4A olsun gerek Astra, Eutelsat, Hotbird gibi uydular için çanak kurulumu yapıyoruz.

Digitürk, D-Smart ve Tivibu gibi platformlara da özel servis olarak çanak anten kuruyoruz.

Beşiktaş Uydu Sinyal Ayarı

Beşiktaş Uydu Servisi dizi, maç ya da film keyfinizi bozan uydu sinyal sorunlarına acil müdahale etmeyi amaçlamaktadır.

Sorun yaşadığınızda size en yakın teknik ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Beşiktaş Uydu Sinyal Ayarı
Beşiktaş Duvara TV Montajı

Beşiktaş Duvara TV Montajı

Yeni Led Tv mi aldınız? Odanızda yer mi açmak istiyorsunuz? Mevcut TV'nizini duvara mı monte ettirmek istiyorsunuz?

Beşiktaş Uydu Servisi olarak biz size bu hizmeti sağlıyoruz. Vakit kaybetmeyin, bizi arayın.

Beşiktaş Multifeed Kurulumu

Multifeed'in ne olduğunu çoğu müşterimiz bilmiyor. Multifeed aparatı kullanarak tek anten ile 2 - 3 hatta 4 uydu izlemek mümkün.

Beşiktaş ilçesinde Multifeed kurulum hizmeti veriyoruz. Faydalanmak için bize ulaşın.

Beşiktaş Multifeed Kurulumu

Beşiktaş sakinlerinin uydu servis ihtiyacını karşılama amaçlı olarak Beşiktaş'nun tüm mahallelerine de hizmet vermekteyiz. Uyducu arayan Beşiktaş'lular bize ulaşırlarsa güvenilir, işini iyi yapan ve garantili bir servise ulaşmış olacaklar. Biz her çanak anteni sahibinin servis ihtiyaçlarını karşılamaya talibiz. Bizden hizmet almak için (0551) 190 96 60 numaralı telefonu arayarak ya da sayfa başındaki Servis Talep Formu yazan yeri tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Servis formunu doldurup göndermeniz durumunda size teknik ekibimiz tarafından konu ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

Servis, Montaj, Ayar ve Bakım için bizi arayın!

Servis Çağır