Çağlayan Uydu Servisi

Uydu Servis hizmeti almak istediğinizde Kağıthane ilçesine ve Çağlayan Semtine hizmet veren ve nadir kaliteli uydu servislerinden birisiyiz. Tecrübemizin dayanağı yaklaşaık 20 - 25 senelik uydu deneyimidir. İlk özel televizyonların kurulduğu dönemden bu yana yerli yabancı uydular için binlerce kurulum yaptık ve binlerce arıza ve sinyal sorunu çözdük. Çağlayan Uydu Servisi olarak Çağlayan'da oturan müşterilerimize hep kaliteli servis hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Bizi Çağlayan semtine uydu servis hizmeti veren diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz müşterilerimizi asla mağdur etmememiz. Kalite ve garanti vaadimizin amacında her daim müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizden aldığınız ve alacağınız tüm uydu servis işlemlerinde sorun tekrarı olursa önceliğimiz yeni müşterilerimize değil en kısa sürede sizin sorununuzu çözmeye yönelik üstelik hiç bir ek ücret almadan olacaktır. Çağlayan Uydu Servisi

Çağlayan Çanak Anten Montajı

Çağlayan Çanak Anten Montajı

Çağlayan semtinde gerek Türksat 3A yada Türksat 4A olsun gerek Astra, Eutelsat, Hotbird gibi uydular için çanak kurulumu yapıyoruz.

Digitürk, D-Smart ve Tivibu gibi platformlara da özel servis olarak çanak anten kuruyoruz.

Çağlayan Uydu Sinyal Ayarı

Çağlayan Uydu Servisi dizi, maç ya da film keyfinizi bozan uydu sinyal sorunlarına acil müdahale etmeyi amaçlamaktadır.

Sorun yaşadığınızda size en yakın teknik ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Çağlayan Uydu Sinyal Ayarı
Çağlayan Duvara TV Montajı

Çağlayan Duvara TV Montajı

Yeni Led Tv mi aldınız? Odanızda yer mi açmak istiyorsunuz? Mevcut TV'nizini duvara mı monte ettirmek istiyorsunuz?

Çağlayan Uydu Servisi olarak biz size bu hizmeti sağlıyoruz. Vakit kaybetmeyin, bizi arayın.

Çağlayan Multifeed Kurulumu

Multifeed'in ne olduğunu çoğu müşterimiz bilmiyor. Multifeed aparatı kullanarak tek anten ile 2 - 3 hatta 4 uydu izlemek mümkün.

Çağlayan Semtinde Multifeed kurulum hizmeti veriyoruz. Faydalanmak için bize ulaşın.

Çağlayan Multifeed Kurulumu

Çağlayan sakinlerinin uydu servis ihtiyacını karşılama amaçlı olarak Kağıthane ilçesinin tüm mahallelerine de hizmet vermekteyiz. Uyducu arayan Çağlayan'lılar bize ulaşırlarsa güvenilir, işini iyi yapan ve garantili bir servise ulaşmış olacaklar. Biz her çanak anteni sahibinin servis ihtiyaçlarını karşılamaya talibiz. Bizden hizmet almak için (0551) 190 96 60 numaralı telefonu arayarak ya da sayfa başındaki Servis Talep Formu yazan yeri tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Servis formunu doldurup göndermeniz durumunda size teknik ekibimiz tarafından konu ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

Servis, Montaj, Ayar ve Bakım için bizi arayın!

Servis Çağır