Hakkımızda

Uydu Servis alanında oldukça uzun yılların tecrübesi, deneyimi, bilgi birikimi ve profesyonelliğine sahibiz. Ustalarımız ilk özel TV'lerin yayın hayatlarına başladıkları dönemden bu yana çanak anten kurulumu, uydu yayınları sinyal problemi, merkezi uydu sistemleri gibi teknik deneyim gerektiren işlerde uzmanlaştılar. Her tür uydu servis hizmetini sağladığımız gibi yeni fikirlere de açığız. Hizmet kalitemizin farkındayız ve amacımızı bu tecrübe ve bilgi birikiminden oldukça fazla vatandaşımızın faydalanabilmesidir ve bu nedenle servis bölgemizi belli bir bölge ile sınırlı tutmadık ve gezici mobil araçlarla İstanbul'un bir çok noktasına ulaşmaktayız. Araçlarla girişin zor olduğu merkezi bölgelere de motosikletli ustalarımızı yönlendirmekteyiz. Hizmet'te güven, kalite ve profesyonellik ilkemiz ile tüm İstanbul'a ulaşmaya ve hizmet vermeye devam edeceğiz.

Uydu Teknik

Uydu Sorunlarınızı Çözmek için Buradayız

Çanak anteniniz ile ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Öyleyse bizden hemen servis isteyin.

7/24 Onarım

Servis hizmeti almak için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Uzman Teknisyenler

Teknisyenlerimiz uydu alanında uzun yılların deneyimine sahiptir.

Uygun Fiyatlar

Uygun Fiyat politikamız bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz.

Kaliteli Hizmet

Temiz işçilik, profesyonel hizmet ve deneyim kalite demektir.

Uydu Ustası

Uydu Anten Kurulumu ve Ayarı Konusunda Sahip Olduğumuz 25 Yıllık Tecrübemizi Müşterilerimizin Uydu Sorunlarını Çözmeye Adadık.

Kolay değil, tam 25 yıl, yani çeyrek asırdır çanak anten kuruyoruz ve ayarlıyoruz. Sayısız uydu anteni kurulumu gerçekleştirdik ve yine sayısız çanak anten sahibinin sorunsuz TV izlemesini sağladık.

Hizmeti ustasından almak elbette bir müşteri için bir ayrıcalıktır, siz de öyle yapın, hizmeti ustasından alın ve bunun için bizi arayın.

İletişim