Sütlüce Uydu Servisi

Uydu Servis hizmeti almak istediğinizde Beyoğlu ilçesi ve Sütlüce'ye hizmet veren ve nadir kaliteli uydu servislerinden birisiyiz. Tecrübemizin dayanağı yaklaşaık 20 - 25 senelik uydu deneyimidir. İlk özel televizyonların kurulduğu dönemden bu yana yerli yabancı uydular için binlerce kurulum yaptık ve binlerce arıza ve sinyal sorunu çözdük. Sütlüce Uydu Servisi olarak Sütlüce'de oturan müşterilerimize hep kaliteli servis hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Bizi Sütlüce Mahallesine uydu servis hizmeti veren diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz müşterilerimizi asla mağdur etmememiz. Kalite ve garanti vaadimizin amacında her daim müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizden aldığınız ve alacağınız tüm uydu servis işlemlerinde sorun tekrarı olursa önceliğimiz yeni müşterilerimize değil en kısa sürede sizin sorununuzu çözmeye yönelik üstelik hiç bir ek ücret almadan olacaktır. Sütlüce Uydu Servisi

Sütlüce Çanak Anten Montajı

Sütlüce Çanak Anten Montajı

Sütlüce Mahallesinde gerek Türksat 3A yada Türksat 4A olsun gerek Astra, Eutelsat, Hotbird gibi uydular için çanak kurulumu yapıyoruz.

Digitürk, D-Smart ve Tivibu gibi platformlara da özel servis olarak çanak anten kuruyoruz.

Sütlüce Uydu Sinyal Ayarı

Sütlüce Uydu Servisi dizi, maç ya da film keyfinizi bozan uydu sinyal sorunlarına acil müdahale etmeyi amaçlamaktadır.

Sorun yaşadığınızda size en yakın teknik ekibimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Sütlüce Uydu Sinyal Ayarı
Sütlüce Duvara TV Montajı

Sütlüce Duvara TV Montajı

Yeni Led Tv mi aldınız? Odanızda yer mi açmak istiyorsunuz? Mevcut TV'nizini duvara mı monte ettirmek istiyorsunuz?

Sütlüce Uydu Servisi olarak biz size bu hizmeti sağlıyoruz. Vakit kaybetmeyin, bizi arayın.

Sütlüce Multifeed Kurulumu

Multifeed'in ne olduğunu çoğu müşterimiz bilmiyor. Multifeed aparatı kullanarak tek anten ile 2 - 3 hatta 4 uydu izlemek mümkün.

Sütlüce Mahallesinde Multifeed kurulum hizmeti veriyoruz. Faydalanmak için bize ulaşın.

Sütlüce Multifeed Kurulumu

Sütlüce sakinlerinin uydu servis ihtiyacını karşılama amaçlı olarak Beyoğlu'nun tüm mahallelerine de hizmet vermekteyiz. Uyducu arayan Sütlüce'liler bize ulaşırlarsa güvenilir, işini iyi yapan ve garantili bir servise ulaşmış olacaklar. Biz her çanak anteni sahibinin servis ihtiyaçlarını karşılamaya talibiz. Bizden hizmet almak için (0551) 190 96 60 numaralı telefonu arayarak ya da sayfa başındaki Servis Talep Formu yazan yeri tıklayıp açılan sayfadaki formu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Servis formunu doldurup göndermeniz durumunda size teknik ekibimiz tarafından konu ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

Servis, Montaj, Ayar ve Bakım için bizi arayın!

Servis Çağır