Çapa Uyducu Servis

Çapa Uyducu – Çapa Uydu Servisi

Biz Çapa Uyducu diğer bir deyişle Çapa Uydu Servisi 1993’ten beri çanak anten kurulumu, ayarı, arızalarının tamiri ve sinyal sorunlarının giderilmesi gibi konularda uzmanız. Müşterilerimize yüksek standart ve kalitede hizmet vermekteyiz. Fatih ilçesinin Çapa semtine tam donanımlı servis araçlarımız ve usta teknisyenlerimiz aracılığı ile mükemmele yakın hizmet vermekteyiz. Ayrıca Aksaray, Fındıkzade, Şehremini ve Cerrahpaşa bölgelerinde uydu teknik servisi arayan herkese hizmete açığız. Uzmanlardan hizmet almak için bizi arayın.

Çanak anten kurulumu gibi hizmetlerde bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak çanağınızdan alabileceğiniz en yüksek sinyal seviyesini gözeterek ayar yapmaktayız. Sinyal seviyenizi olumsuz etkileyen düşük kaliteli LNB, kötü yapılmış kablo ekleri, iyi sıkılmamış konnektörler gibi can sıkan faktörleri değiştirerek sisteminizden en iyi verimi almanıza olanak sağlıyoruz. Çapa Uyducu olarak hizmette kalite önceliğimizdir.

Çanak Anten Sinyal Ayarı

Uydu sinyali kaybı, televizyon izlemekten keyif almaya çalışırken başınıza gelen en sinir bozucu şeylerden biridir. Sinyal hatası bir çok sebebe bağlı olarak gelişebilir. Çapa Uyducu olarak en çok karşılaştığımız durum rüzgar gibi nedenlerden dolayı veya montaj yapılırken iyi sabitlenmemiş bir çanak anten, böyle durumlarda bizim yapacağımız işlem ise uydu sinyal arama cihazımız ile çanak anteni iyice sabitledikten sonra tekrar uydu sinyal seviyesini maksimum seviyeye çıkararak anteni tekrar oynamayacak şekilde sıkmaktır.

Diğer bazı sebepler ise sorunlu kablo ekleri, gevşek konnektörler, arızalı veya yanmış LNB, kopuk kablolar veya arızalı bir uydu alıcı. Sinyal alamamanızın sebebi ne olursa olsun bizim işimiz bu sorunu ortadan kaldırmaktır. Uydu teknisyenlerimiz bu konuda işlerinin ehlidir ve tecrübelerini senelerin bilgi birikimiyle geliştirmişlerdir. Sinyal sorunu yaşamanız durumunda Çapa Uydu Servisi olarak bizden servis isteyebilirsiniz.

Çanak Anten Satış ve Kurulum

Çanak anteniniz kullanılmayacak duruma geldiyse, taşınmış ve eski çanak anteninizin kurulumunu yaptırmak isterseniz veya sıfırdan yeni bir uydu sistemi kurdurmak isterseniz bunun için bizi aramanız yeterli. Biz 60 cm ile 400 cm çap aralığında antenler kuruyoruz. Basit bir şekilde sadece Türksat 3A/4A uydusu izlemek isteyenler için 85 cm çapında bir çanak anteni LNB ve Kablo dahil montajını yapıyoruz ve bu antenler Türksat uydusundaki tüm kanalları sorunsuz izleyebilirsiniz. Alman kanallarının yoğunlukta olduğu Astra 19 uydusunu 60 cm kaliteli bir çanak ile izlemek ülkemizden mümkün dilerseniz Astra, Hotbird, Eutelsat, Thor, Azespace, Hellassat gibi tüm uydular için çanak anten montajını sizin için yapmaya hazırız.

Duvara Televizyon Montajı

Led veya LCD Televizyonunu duvara monte ettirmek isteyen müşterilerimizin tüm ebatta TV’leri için bu hizmeti vermekteyiz. Televizyonunuzu satın alırken beraberinde gelen bir askı aparatı varsa onu kullanabiliriz, yoksa bizden daha fazla özelliğe sahip aşağı yukarı, sağa sola, ileri geri oynayabilen hareketli askı aparatı satın alabilir ve duvar montajını bu şekilde yapabiliriz. Tercihiniz ne şekilde olursa olsun, ister sabit bir askı aparatı, ister hareketli bir askı aparatı DUVARA TV MONTAJI için Çapa Uyducu olarak bizi arayın ve bu işlemi sizin için gerçekleştirelim.

Multifeed Sistem Kurulumu

Multifeed aparatı ile fazladan bir çanak anten kurmadan 2 veya daha fazla uyduyu tek çanak ile izlemeniz mümkün. Buradaki tek handikap uyduların birbirilerine olan uzaklıkları. Aynı yörüngeye yakın uydular mesela örnek vermek gerekirse Astra 19 ile Hotbird 13 ya da Türksat 42 ile Azerspace 46, ya da Thor 01 ile Eutelsat 7 gibi çok fazla derece farkı olmayan uyduları izlemek mümkün. Çapa Uyducu olarak biz Multifeed Sistem Kurulumu yapıyoruz ve izlemek istediğiniz uyduları bize bildirip bunun bu uydular için mümkün olup olmadığına bakıp eğer uygunsa sizin için kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Merkezi Sistem Kurulum ve Arıza Tamiri

Uydu santral kurulumunu 4 daireden 40 ve daha fazla daireli bina ve bloklar için yapıyoruz. Merkezi sistem kurulumunda daire sayısı ve kullanılan ekipman kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çapa bölgesinde bu hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek keşif ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Bunun haricinde mevcut santralden dairelere sinyal gitmiyorsa veya dairenin kablosunun santralde tespitini istiyorsanız servis teknisyenlerimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Her türlü santral sorunlarınızda Çapa bölgesinde bizden yardım talep edebilirsiniz. Çapa Uyducu olarak bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Digiturk, D-Smart, Tivibu Çanak Kurulumu

Fatih ilçesi ve Çapa bölgesinde Dijital Platform kullanıyorsanız yetkili servis olmamakla birlikte bu sistemleri izleyebilmeniz için de çanak kurulumu yapmaktayız. Digiturk, D-Smart ve Tivibu kullanıp kuruluma ihtiyacınız varsa Çapa Uyducu olarak bu hizmeti de vermekteyiz. Kanal kurulumundan çanak anten kurulumunu, sinyal sorunlarının çözümünden LNB ve Kablo değişimine servis talebinde bulunabilirsiniz.

Türksat Frekans Listesi için TIKLAYIN!

Uyducu olarak bizi tercih etmeniz için nedenler

  • Servis esnasında ek maliyet çıkarmamaya özen gösteriyoruz
  • Servis teknisyenlerimiz son derece profesyonel ve tecrübeli
  • Hizmetlerimiz yüksek standart ve temiz işçilik içermektedir
  • Tüm anten kurulum ve servis hizmetlerimiz 12 ay garantilidir
  • Müşteriye saygılı ve güler yüzlü servis elemanları
  • Uygun fiyat politikası ve kaliteli servis hizmeti
  • İstanbul geneli bir çok ilçeye mobil teknik servis hizmeti
Bizi Arayın
uydu-marka