Çeliktepe Uyducu Servis

Çeliktepe Uyducu Servis

Uydu Servisi olarak Kağıthane ilçesinin tamamına ve Çeliktepe mahallesine hizmet veriyoruz. Çeliktepe Uyducu Servis uydu televizyon yayınları ve özellikle çanak anten ile ilgili arıza, kurulum, sinyal problemleri gibi konularda son derece deneyimli ve profesyonel servis hizmet anlayışına sahiptir. Çeliktepe mahallesinde uydu yayınları ile ilgili sorunlar yaşamanız halinde servis ekiplerimiz sorunu ortadan kaldırma adına hizmetinizde olacaktır.

Çeliktepe Uydu Servis 26 yıllık uydu tecrübe ve bilgi birikimini tüm uydu hizmetleri konusunda kazanmıştır. Merkezi Uydu Santral Sistemi, Multifeed Çoklu LNB Kurulumu, Kayıp Sinyal sebebini bulma ve çözme gibi her uydu servisinden alamayacağınız hizmetler dahil, duvara tv montajı, eksik frekansların güncellenmesi, çanak anten satış ve kurulumu gibi her servis işlemini Çeliktepe’li müşterilerimize sağlamaktadır. Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Uydu Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olabilecek servis işlemi için aşağıda sıraladığımız herhangi bir hizmet için bizden servis randevusu talebinde bulunmanız halinde servis teknik ekibimiz size kararlaştırdığımız gün ve saatte adresinizde ziyaret edecek ve talepte bulunduğunuz uydu servis hizmeti için gerekli işlemleri gerçekleştirecektir. Talebiniz karşılandığında veya yaşadığınız uydu alakalı sorununuz çözüldüğünde siz de kaliteli servis hizmeti aldığınızın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Hizmetlerimizde Servis Garantisi

Biz Çeliktepe Uyducu Servis olarak hizmet kalitemize güveniyoruz ve buna istinaden kullandığımız malzeme ve işçiliğimize 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Hizmetimizle ilgili bizden kaynaklı sorununuz 1 yıl geçerli olmak üzere tarafımızca ücretsiz olarak giderilecektir. Amacımız müşterilerimiz ile karşılıklı saygı ve güven sağlamak ve servis sektörünün adını lekeleyen merdiven altı firma ve ustaların bozduğu imajın herkes için geçerli olmadığını göstermek. Müşteri bizim velinimetimiz ve biz müşterilerimizin aldıkları hizmetten %100 memnun olmalarını ve ödedikleri her kuruşun tam olarak karşılığını almalarını istiyoruz. Çeliktepe Uyducu Servis olarak ilkelerimiz bunlardır.

Çanak Anten Montajı
Duvara TV Montajı

Bizden Hizmet Alın

Kağıthane ilçesi Çeliktepe semtinde uydu sorunlarınızla ilgili Çeliktepe Uyducu Servis olarak bizden servis isteyin.

Sorunuz mu var?

0551 123 36 00